У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розсоша - Вовківці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Розсоша - Вовківці:

Поточний розклад електричок Розсоша - Вовківці включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 32 хв зі станції Розсоша і прибуває на станцію Вовківці о 16 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6384 сполученням Ларга - Гречани, в цьому випадку поїздка займе 0 г 3 хв. Між станціями Розсоша і Вовківці цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Розсоша - Вовківці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Розсоша Вовківці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Розсоша - Вовківці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Розсоша та Вовківці – 1.6 км. Ціна квитка на електричку Розсоша Вовківці складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6382 Ларга Хмельницький 09.35
Розсоша
09.38
Вовківці
3 хв Курсує щоденно - переглянути
6384 Ларга Гречани 16.32
Розсоша
16.35
Вовківці
3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Розсоша -Вовківці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Розсоша — Вовківці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вовківці — Розсоша