У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розсоша - Ярмолинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Розсоша - Ярмолинці:

Поточний розклад електричок Розсоша - Ярмолинці включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 23 хв зі станції Розсоша і прибуває на станцію Ярмолинці о 15 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6385 сполученням Хмельницький - Ларга, в цьому випадку поїздка займе 0 г 38 хв. Між станціями Розсоша і Ярмолинці цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Розсоша - Ярмолинці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Розсоша Ярмолинці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Розсоша - Ярмолинці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Розсоша та Ярмолинці – 21.0 км. Ціна квитка на електричку Розсоша Ярмолинці складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6383 Хмельницький Ларга 09.21
Розсоша
09.59
Ярмолинці
38 хв Курсує щоденно - переглянути
6385 Хмельницький Ларга 14.23
Розсоша
15.01
Ярмолинці
38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Розсоша -Ярмолинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Розсоша — Ярмолинці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ярмолинці — Розсоша