У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ярмолинці - Розсоша
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ярмолинці - Розсоша:

Поточний розклад електричок Ярмолинці - Розсоша включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 54 хв зі станції Ярмолинці і прибуває на станцію Розсоша о 16 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6382 сполученням Ларга - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 0 г 44 хв. Між станціями Ярмолинці і Розсоша цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ярмолинці - Розсоша, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ярмолинці Розсоша ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ярмолинці - Розсоша можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ярмолинці та Розсоша – 24.3 км. Ціна квитка на електричку Ярмолинці Розсоша складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6382* Ларга Хмельницький 08.50
Ярмолинці
09.34
Розсоша
44 хв Курсує щоденно - переглянути
6384 Ларга Гречани 15.54
Ярмолинці
16.31
Розсоша
37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ярмолинці -Розсоша можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ярмолинці — Розсоша

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Розсоша — Ярмолинці