У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудка - Прилипче
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рудка - Прилипче:

Поточний розклад електричок Рудка - Прилипче включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 10 хв зі станції Рудка і прибуває на станцію Прилипче о 11 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6452 сполученням Коломия - Заліщики, в цьому випадку поїздка займе 0 г 23 хв. Між станціями Рудка і Прилипче цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рудка - Прилипче, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рудка Прилипче ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рудка - Прилипче можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рудка та Прилипче – 8.7 км. Ціна квитка на електричку Рудка Прилипче складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6452* Коломия Заліщики 11.10
Рудка
11.33
Прилипче
23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рудка -Прилипче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудка — Прилипче

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Прилипче — Рудка