У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6452 Коломия — Заліщики Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6452 сполученням Коломия - Заліщики відправляється зі станції Коломия о 08.30 і прибуває на станцію Заліщики о 11.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ценява, Підгайчики, Гвіздець, Хвалибога, Островець, Вікно, Городенка-Завод, Городенка-Місто, Ясенів-Пільний, Рудка, Стефанешти, Прилипче, Кострижівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 08.30
Ценява 08.40 1 хв  08.41 10 хв 
Підгайчики 08.54 1 хв  08.55 24 хв 
Гвіздець 09.15 2 хв  09.17 45 хв 
Хвалибога 09.27 1 хв  09.28 57 хв 
Островець 09.37 1 хв  09.38 1 г  7 хв 
Вікно 09.48 1 хв  09.49 1 г  18 хв 
Городенка-Завод 10.07 2 хв  10.09 1 г  37 хв 
Городенка-Місто 10.18 1 хв  10.19 1 г  48 хв 
Ясенів-Пільний 10.33 1 хв  10.34 2 г  3 хв 
Рудка 10.48 1 хв  10.49 2 г  18 хв 
Стефанешти 11.04 2 хв  11.06 2 г  34 хв 
Прилипче 11.15 1 хв  11.16 2 г  45 хв 
Кострижівка 11.29 2 хв  11.31 2 г  59 хв 
Заліщики 11.38 3 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6452 Коломия — Заліщики можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31