У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6452 Коломия — Заліщики Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6452 сполученням Коломия - Заліщики відправляється зі станції Коломия о 08.30 і прибуває на станцію Заліщики о 11.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ценява, Підгайчики, Гвіздець, Хвалибога, Островець, Вікно, Городенка-Завод, Городенка-Місто, Ясенів-Пільний, Рудка, Стефанешти, Прилипче, Кострижівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 08.30
Ценява 08.40 1 хв  08.41 10 хв 
Підгайчики 08.54 1 хв  08.55 24 хв 
Гвіздець 09.15 2 хв  09.17 45 хв 
Хвалибога 09.27 1 хв  09.28 57 хв 
Островець 09.37 1 хв  09.38 1 г  7 хв 
Вікно 09.48 1 хв  09.49 1 г  18 хв 
Городенка-Завод 10.07 2 хв  10.09 1 г  37 хв 
Городенка-Місто 10.18 1 хв  10.19 1 г  48 хв 
Ясенів-Пільний 10.33 1 хв  10.34 2 г  3 хв 
Рудка 10.48 1 хв  10.49 2 г  18 хв 
Стефанешти 11.04 2 хв  11.06 2 г  34 хв 
Прилипче 11.15 1 хв  11.16 2 г  45 хв 
Кострижівка 11.29 2 хв  11.31 2 г  59 хв 
Заліщики 11.38 3 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6452 Коломия — Заліщики можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031