У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6452 Коломия — Заліщики Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Коломия - Заліщики номер 6452 відправляється зі станції Коломия о 08.28 і прибуває на станцію Заліщики о 11.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6452 Коломия - Заліщики пролягає по таким станціям як Ценява, Підгайчики, Гвіздець, Хвалибога, Островець, Вікно, Городенка-Завод, Городенка-Місто, Ясенів-Пільний, Рудка, Стефанешти, Прилипче, Кострижівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Коломия – Заліщики складає 50.00 гривень. Відстань між станціями – 83.4 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 08.28
Ценява 08.35 1 хв  08.36 7 хв 
Підгайчики 08.55 1 хв  08.56 27 хв 
Гвіздець 09.27 7 хв  09.34 59 хв 
Хвалибога 09.44 1 хв  09.45 1 г  16 хв 
Островець 09.55 1 хв  09.56 1 г  27 хв 
Вікно 10.08 1 хв  10.09 1 г  40 хв 
Городенка-Завод 10.29 2 хв  10.31 2 г  1 хв 
Городенка-Місто 10.39 1 хв  10.40 2 г  11 хв 
Ясенів-Пільний 10.50 1 хв  10.51 2 г  22 хв 
Рудка 11.09 1 хв  11.10 2 г  41 хв 
Стефанешти 11.24 2 хв  11.26 2 г  56 хв 
Прилипче 11.33 1 хв  11.34 3 г  5 хв 
Кострижівка 11.47 2 хв  11.49 3 г  19 хв 
Заліщики 11.55 3 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6452 Коломия — Заліщики можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930