У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6452 Коломия — Заліщики Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Коломия - Заліщики номер 6452 відправляється зі станції Коломия о 08.16 і прибуває на станцію Заліщики о 11.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6452 Коломия - Заліщики пролягає по таким станціям як Ценява, Підгайчики, Гвіздець, Хвалибога, Островець, Вікно, Городенка-Завод, Городенка-Місто, Ясенів-Пільний, Рудка, Стефанешти, Прилипче, Кострижівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

29 вересня на дільниці Стефанешти - Заліщики ходу не буде.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 08.16
Ценява 08.23 1 хв  08.24 7 хв 
Підгайчики 08.43 1 хв  08.44 27 хв 
Гвіздець 09.15 7 хв  09.22 59 хв 
Хвалибога 09.30 1 хв  09.31 1 г  14 хв 
Островець 09.37 1 хв  09.38 1 г  21 хв 
Вікно 09.47 1 хв  09.48 1 г  31 хв 
Городенка-Завод 10.11 2 хв  10.13 1 г  55 хв 
Городенка-Місто 10.21 1 хв  10.22 2 г  5 хв 
Ясенів-Пільний 10.32 1 хв  10.33 2 г  16 хв 
Рудка 10.44 1 хв  10.45 2 г  28 хв 
Стефанешти 10.56 1 хв  10.57 2 г  40 хв 
Прилипче 11.06 1 хв  11.07 2 г  50 хв 
Кострижівка 11.20 1 хв  11.21 3 г  4 хв 
Заліщики 11.29 3 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6452 Коломия — Заліщики можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930