У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6452 Коломия — Заліщики Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Коломия - Заліщики номер 6452 відправляється зі станції Коломия о 08.16 і прибуває на станцію Заліщики о 11.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6452 Коломия - Заліщики пролягає по таким станціям як Ценява, Підгайчики, Гвіздець, Хвалибога, Островець, Вікно, Городенка-Завод, Городенка-Місто, Ясенів-Пільний, Рудка, Стефанешти, Прилипче, Кострижівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 08.16
Ценява 08.23 1 хв  08.24 7 хв 
Підгайчики 08.43 1 хв  08.44 27 хв 
Гвіздець 09.15 7 хв  09.22 59 хв 
Хвалибога 09.30 1 хв  09.31 1 г  14 хв 
Островець 09.37 1 хв  09.38 1 г  21 хв 
Вікно 09.47 1 хв  09.48 1 г  31 хв 
Городенка-Завод 10.11 2 хв  10.13 1 г  55 хв 
Городенка-Місто 10.21 1 хв  10.22 2 г  5 хв 
Ясенів-Пільний 10.32 1 хв  10.33 2 г  16 хв 
Рудка 10.44 1 хв  10.45 2 г  28 хв 
Стефанешти 10.56 1 хв  10.57 2 г  40 хв 
Прилипче 11.06 1 хв  11.07 2 г  50 хв 
Кострижівка 11.20 1 хв  11.21 3 г  4 хв 
Заліщики 11.29 3 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6452 Коломия — Заліщики можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930