У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудка - Стефанешти
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рудка - Стефанешти:

Поточний розклад електричок Рудка - Стефанешти включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 10 хв зі станції Рудка і прибуває на станцію Стефанешти о 11 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6452 сполученням Коломия - Заліщики, в цьому випадку поїздка займе 0 г 14 хв. Між станціями Рудка і Стефанешти цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рудка - Стефанешти, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рудка Стефанешти ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рудка - Стефанешти можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рудка та Стефанешти – 6.0 км. Ціна квитка на електричку Рудка Стефанешти складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6452* Коломия Заліщики 11.10
Рудка
11.24
Стефанешти
14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рудка -Стефанешти можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудка — Стефанешти

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Стефанешти — Рудка