У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудка - Вікно
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рудка - Вікно:

Поточний розклад електричок Рудка - Вікно включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 37 хв зі станції Рудка і прибуває на станцію Вікно о 14 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6451 сполученням Заліщики - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 0 г 58 хв. Між станціями Рудка і Вікно цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рудка - Вікно, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рудка Вікно ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рудка - Вікно можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рудка та Вікно – 28.5 км. Ціна квитка на електричку Рудка Вікно складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6451* Заліщики Коломия 13.37
Рудка
14.35
Вікно
58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рудка -Вікно можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудка — Вікно

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вікно — Рудка