У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6451 Заліщики — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6451 сполученням Заліщики - Коломия відправляється зі станції Заліщики о 12.39 і прибуває на станцію Коломия о 15.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кострижівка, Прилипче, Стефанешти, Рудка, Ясенів-Пільний, Городенка-Місто, Городенка-Завод, Вікно, Островець, Хвалибога, Гвіздець, Підгайчики, Ценява.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2021-01-16 по 2021-01-31: 27, 28 січня на дільниці Стефанишини - Заліщики ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Заліщики 12.39
Кострижівка 12.45 2 хв  12.47 6 хв 
Прилипче 12.59 1 хв  13.00 20 хв 
Стефанешти 13.09 2 хв  13.11 30 хв 
Рудка 13.22 1 хв  13.23 43 хв 
Ясенів-Пільний 13.35 1 хв  13.36 56 хв 
Городенка-Місто 13.50 2 хв  13.52 1 г  11 хв 
Городенка-Завод 14.02 2 хв  14.04 1 г  23 хв 
Вікно 14.24 1 хв  14.25 1 г  45 хв 
Островець 14.34 1 хв  14.35 1 г  55 хв 
Хвалибога 14.42 1 хв  14.43 2 г  3 хв 
Гвіздець 14.52 2 хв  14.54 2 г  13 хв 
Підгайчики 15.14 1 хв  15.15 2 г  35 хв 
Ценява 15.28 1 хв  15.29 2 г  49 хв 
Коломия 15.38 2 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6451 Заліщики — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728