У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6451 Заліщики — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Заліщики - Коломия номер 6451 відправляється зі станції Заліщики о 12.39 і прибуває на станцію Коломия о 15.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6451 Заліщики - Коломия пролягає по таким станціям як Кострижівка, Прилипче, Стефанешти, Рудка, Ясенів-Пільний, Городенка-Місто, Городенка-Завод, Вікно, Островець, Хвалибога, Гвіздець, Підгайчики, Ценява.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Заліщики 12.39
Кострижівка 12.46 1 хв  12.47 7 хв 
Прилипче 13.01 1 хв  13.02 22 хв 
Стефанешти 13.09 2 хв  13.11 30 хв 
Рудка 13.21 2 хв  13.23 42 хв 
Ясенів-Пільний 13.33 1 хв  13.34 54 хв 
Городенка-Місто 13.44 1 хв  13.45 1 г  5 хв 
Городенка-Завод 13.56 1 хв  13.57 1 г  17 хв 
Вікно 14.21 1 хв  14.22 1 г  42 хв 
Островець 14.31 1 хв  14.32 1 г  52 хв 
Хвалибога 14.38 1 хв  14.39 1 г  59 хв 
Гвіздець 14.48 2 хв  14.50 2 г  9 хв 
Підгайчики 15.21 1 хв  15.22 2 г  42 хв 
Ценява 15.41 1 хв  15.42 3 г  2 хв 
Коломия 15.51 3 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6451 Заліщики — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28