У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6451 Заліщики — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Заліщики - Коломия номер 6451 відправляється зі станції Заліщики о 12.39 і прибуває на станцію Коломия о 15.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6451 Заліщики - Коломия пролягає по таким станціям як Кострижівка, Прилипче, Стефанешти, Рудка, Ясенів-Пільний, Городенка-Місто, Городенка-Завод, Вікно, Островець, Хвалибога, Гвіздець, Підгайчики, Ценява.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

7, 10 серпня 2022р. ходу не буде 12 серпня на дільниці Коломия - Заліщики ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Заліщики 12.39
Кострижівка 12.46 1 хв  12.47 7 хв 
Прилипче 13.01 1 хв  13.02 22 хв 
Стефанешти 13.09 2 хв  13.11 30 хв 
Рудка 13.21 2 хв  13.23 42 хв 
Ясенів-Пільний 13.33 1 хв  13.34 54 хв 
Городенка-Місто 13.44 1 хв  13.45 1 г  5 хв 
Городенка-Завод 13.56 1 хв  13.57 1 г  17 хв 
Вікно 14.21 1 хв  14.22 1 г  42 хв 
Островець 14.31 1 хв  14.32 1 г  52 хв 
Хвалибога 14.38 1 хв  14.39 1 г  59 хв 
Гвіздець 14.48 2 хв  14.50 2 г  9 хв 
Підгайчики 15.21 1 хв  15.22 2 г  42 хв 
Ценява 15.41 1 хв  15.42 3 г  2 хв 
Коломия 15.51 3 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6451 Заліщики — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930