У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6451 Заліщики — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6451 сполученням Заліщики - Коломия відправляється зі станції Заліщики о 12.39 і прибуває на станцію Коломия о 15.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кострижівка, Прилипче, Стефанешти, Рудка, Ясенів-Пільний, Городенка-Місто, Городенка-Завод, Вікно, Островець, Хвалибога, Гвіздець, Підгайчики, Ценява.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

з 07 березня відміняється курсування

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Заліщики 12.39
Кострижівка 12.45 2 хв  12.47 6 хв 
Прилипче 12.59 1 хв  13.00 20 хв 
Стефанешти 13.09 2 хв  13.11 30 хв 
Рудка 13.22 1 хв  13.23 43 хв 
Ясенів-Пільний 13.35 1 хв  13.36 56 хв 
Городенка-Місто 13.50 2 хв  13.52 1 г  11 хв 
Городенка-Завод 14.02 2 хв  14.04 1 г  23 хв 
Вікно 14.24 1 хв  14.25 1 г  45 хв 
Островець 14.34 1 хв  14.35 1 г  55 хв 
Хвалибога 14.42 1 хв  14.43 2 г  3 хв 
Гвіздець 14.52 2 хв  14.54 2 г  13 хв 
Підгайчики 15.14 1 хв  15.15 2 г  35 хв 
Ценява 15.28 1 хв  15.29 2 г  49 хв 
Коломия 15.38 2 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6451 Заліщики — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031