У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6451 Заліщики — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Заліщики - Коломия номер 6451 відправляється зі станції Заліщики о 12.48 і прибуває на станцію Коломия о 16.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6451 Заліщики - Коломия пролягає по таким станціям як Кострижівка, Прилипче, Стефанешти, Рудка, Ясенів-Пільний, Городенка-Місто, Городенка-Завод, Вікно, Островець, Хвалибога, Гвіздець, Підгайчики, Ценява.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Заліщики – Коломия складає 50.00 гривень. Відстань між станціями – 83.4 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Заліщики 12.48
Кострижівка 12.54 2 хв  12.56 6 хв 
Прилипче 13.11 1 хв  13.12 23 хв 
Стефанешти 13.20 2 хв  13.22 32 хв 
Рудка 13.36 1 хв  13.37 48 хв 
Ясенів-Пільний 13.54 1 хв  13.55 1 г  6 хв 
Городенка-Місто 14.06 1 хв  14.07 1 г  18 хв 
Городенка-Завод 14.14 2 хв  14.16 1 г  26 хв 
Вікно 14.35 1 хв  14.36 1 г  47 хв 
Островець 14.47 1 хв  14.48 1 г  59 хв 
Хвалибога 14.58 1 хв  14.59 2 г  10 хв 
Гвіздець 15.08 2 хв  15.10 2 г  20 хв 
Підгайчики 15.40 1 хв  15.41 2 г  52 хв 
Ценява 15.58 1 хв  15.59 3 г  10 хв 
Коломия 16.08 3 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6451 Заліщики — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031