У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудня-Почаївська - Рівне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рудня-Почаївська - Рівне:

Поточний розклад електричок Рудня-Почаївська - Рівне включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 04 хв зі станції Рудня-Почаївська і прибуває на станцію Рівне о 22 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6384-6383 сполученням Красне - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 4 хв. Між станціями Рудня-Почаївська і Рівне цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Турки(05.38), Дубно(06.09), 128 Км(06.45), Квасилів(07.22), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рудня-Почаївська - Рівне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рудня-Почаївська Рівне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рудня-Почаївська - Рівне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рудня-Почаївська та Рівне – 132.6 км. Ціна квитка на електричку Рудня-Почаївська Рівне складає 75.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6384-6383 Красне Здолбунів 05.33
Рудня-Почаївська
07.37
Рівне
2 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути
6096-6095* Львів Здолбунів 21.04
Рудня-Почаївська
22.53
Рівне
1 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рудня-Почаївська -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудня-Почаївська — Рівне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рівне — Рудня-Почаївська