У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рупине - Скрягівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рупине - Скрягівка:

Поточний розклад електричок Рупине - Скрягівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 08 хв зі станції Рупине і прибуває на станцію Скрягівка о 20 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6051 сполученням Охтирка - Суми, в цьому випадку поїздка займе 1 г 0 хв. Між станціями Рупине і Скрягівка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рупине - Скрягівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рупине Скрягівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рупине - Скрягівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рупине та Скрягівка – 17.1 км. Ціна квитка на електричку Рупине Скрягівка складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6051 Охтирка Суми 07.26
Рупине
08.26
Скрягівка
1 г Курсує щоденно - переглянути
6261 Люботин Боромля 17.59
Рупине
18.45
Скрягівка
46 хв Курсує щоденно - переглянути
6057 Охтирка Боромля 20.08
Рупине
20.30
Скрягівка
22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рупине -Скрягівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рупине — Скрягівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Скрягівка — Рупине