У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Скрягівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Скрягівка:

Актуальний розклад електричок по станції Скрягівка містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Скрягівка з такими станціями і населеними пунктами як Ворожба-Пас., Люботин, Кириківка, Харків-Пас., Боромля. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 15 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти Олексине, 102 Км, Смородине, Боромля. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Скрягівка відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Смородине - Ворожба-Пас., Боромля - Люботин, Харків-Пас. - Ворожба-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Скрягівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6009 Смородине Ворожба 06.09 1 хв  06.10 Курсує щоденно - переглянути
6262 Боромля Люботин 06.18 1 хв  06.19 Курсує щоденно - переглянути
6012 Ворожба Кириківка 10.08 1 хв  10.09 Курсує щоденно - переглянути
7009 Харків Ворожба 10.54 1 хв  10.55 Курсує щоденно - переглянути
7010* Ворожба Харків 14.59 1 хв  15.00 Курсує щоденно - переглянути
6011 Смородине Ворожба 15.08 1 хв  15.09 Курсує щоденно - переглянути
6261 Люботин Боромля 17.50 1 хв  17.51 Курсує щоденно - переглянути
6010 Ворожба Кириківка 19.24 1 хв  19.25 Курсує щоденно - переглянути
6057 Охтирка Боромля 20.18 1 хв  20.19 Курсує щоденно - переглянути
6894 Віринський завод Смородине 22.14 1 хв  22.15 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Скрягівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Скрягівка