У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Скрягівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Скрягівка:

Актуальний розклад електричок по станції Скрягівка містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Скрягівка з такими станціями і населеними пунктами як Ворожба-Пас., Люботин, Суми, Смородине, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 15 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти Олексине, 102 Км, 98 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Скрягівка відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Ворожба-Пас., Охтирка - Суми, Смородине - Ворожба-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Скрягівка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Скрягівка - Харків від 41.50 грн. (131.3 км)

  • Скрягівка - Суми(всі вокзали) від 21.00 грн. (46.4 км)

  • Скрягівка - Ворожба від 31.00 грн. (98.7 км)

  • Скрягівка - Люботин від 35.50 грн. (115.0 км)

  • Скрягівка - Смородине від 15.00 грн. (8.0 км)

  • Скрягівка - Любівка від 35.50 грн. (112.3 км)

  • Скрягівка - Кириківка від 19.00 грн. (30.4 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6009 Смородине Ворожба 05.43 1 хв  05.44 Курсує щоденно - переглянути
6262 Боромля Люботин 06.28 1 хв  06.29 Курсує щоденно - переглянути
6051 Охтирка Суми 08.26 1 хв  08.27 Курсує щоденно - переглянути
6892 Віринський завод Смородине 08.39 1 хв  08.40 Курсує щоденно - переглянути
6012 Ворожба Смородине 10.51 2 хв  10.53 Курсує щоденно - переглянути
7009 Харків Ворожба 11.13 1 хв  11.14 Курсує щоденно - переглянути
6011 Смородине Ворожба 15.24 1 хв  15.25 Курсує щоденно - переглянути
7010 Ворожба Харків 15.33 1 хв  15.34 Курсує щоденно - переглянути
6261 Люботин Боромля 18.45 1 хв  18.46 Курсує щоденно - переглянути
6010 Ворожба Кириківка 19.57 1 хв  19.58 Курсує щоденно - переглянути
6057 Охтирка Боромля 20.30 1 хв  20.31 Курсує щоденно - переглянути
6894 Віринський завод Смородине 22.14 1 хв  22.15 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Скрягівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Скрягівка