У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Скрягівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Скрягівка:

Актуальний розклад електричок по станції Скрягівка містить всього 16 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Скрягівка з такими станціями і населеними пунктами як Ворожба-Пас., Смородине, Лебединська, Суми, Мерчик. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 10 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти Олексине, 102 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Скрягівка відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Віринський завод - Смородине, Ворожба-Пас. - Смородине, Люботин - Суми. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Скрягівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6881 Смородине Ворожба 05.35 1 хв  05.36 Курсує щоденно - переглянути
6003 Кириківка Ворожба 06.34 1 хв  06.35 Курсує щоденно - переглянути
6031 Лебединська Смородине 06.52 1 хв  06.53 Курсує щоденно - переглянути
6892 Віринський завод Смородине 08.15 1 хв  08.16 Курсує щоденно - переглянути
6033 Смородине Лебединська 08.26 1 хв  08.27 Курсує щоденно - переглянути
6002 Суми Смородине 09.57 1 хв  09.58 Курсує щоденно - переглянути
6882 Ворожба Смородине 12.09 1 хв  12.10 Курсує щоденно - переглянути
6267 Люботин Суми 12.28 1 хв  12.29 Курсує щоденно - переглянути
6035-6036 Лебединська Смородине 12.47 1 хв  12.48 Курсує щоденно - переглянути
6037 Смородине Лебединська 14.27 1 хв  14.28 Курсує щоденно - переглянути
6268 Суми Мерчик 15.36 1 хв  15.37 Курсує щоденно - переглянути
6885 Смородине Суми 15.37 1 хв  15.38 Курсує щоденно - переглянути
6007 Смородине Суми 17.52 1 хв  17.53 Курсує щоденно - переглянути
6006 Суми Кириківка 19.04 1 хв  19.05 Курсує щоденно - переглянути
6058 Охтирка Боромля 20.23 1 хв  20.24 Курсує щоденно - переглянути
6516* Ворожба Смородине 22.09 1 хв  22.10 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Скрягівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Скрягівка