У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ружин - Бубнів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ружин - Бубнів:

Поточний розклад електричок Ружин - Бубнів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 15 хв зі станції Ружин і прибуває на станцію Бубнів о 21 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6305-6306 сполученням Ковель - Червоноград, в цьому випадку поїздка займе 3 г 2 хв. Між станціями Ружин і Бубнів цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Турійськ(18.25), Володимир-Волинський(19.05), 27 Км(19.46), П'ятидні(20.40), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ружин - Бубнів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ружин Бубнів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ружин - Бубнів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ружин та Бубнів – 96.5 км. Ціна квитка на електричку Ружин Бубнів складає 54.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6305-6306* Ковель Червоноград 18.15
Ружин
21.17
Бубнів
3 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ружин -Бубнів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ружин — Бубнів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бубнів — Ружин