У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рибники - Буцнів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рибники - Буцнів:

Поточний розклад електричок Рибники - Буцнів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 53 хв зі станції Рибники і прибуває на станцію Буцнів о 18 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6254 сполученням Підвисоке - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 4 хв. Між станціями Рибники і Буцнів цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Потутори(17.02), Йосипівка(17.36), Веснівка(18.04), Ходачків-Великий(18.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рибники - Буцнів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рибники Буцнів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рибники - Буцнів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рибники та Буцнів – 54.4 км. Ціна квитка на електричку Рибники Буцнів складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6254 Ходорів Тернопіль 16.53
Рибники
18.57
Буцнів
2 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6254 Підвисоке Тернопіль 16.53
Рибники
18.57
Буцнів
2 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рибники -Буцнів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рибники — Буцнів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Буцнів — Рибники