У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6254 Підвисоке — Тернопіль Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Підвисоке - Тернопіль номер 6254 відправляється зі станції Підвисоке о 16.10 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 19.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6254 Підвисоке - Тернопіль пролягає по таким станціям як Награбіє, Рибники, Жовнівка, Криве, Козова, Садова, Ставки, Денисів-Купчинці, Серединки, Березовиця-Острів.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

24, 25, 26 листопада на дільниці Тернопіль-Підвисоке ходу не буде 28, 29 листопада на дільниці Тернопіль-Підвисоке ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Підвисоке 16.10
Гутисько 16.22 1 хв  16.23 12 хв 
Награбіє 16.32 1 хв  16.33 22 хв 
Мечищів 16.41 1 хв  16.42 31 хв 
Рибники 16.52 1 хв  16.53 42 хв 
Потутори 17.02 1 хв  17.03 52 хв 
Жовнівка 17.08 1 хв  17.09 58 хв 
Літятин 17.17 1 хв  17.18 1 г  7 хв 
Криве 17.26 1 хв  17.27 1 г  16 хв 
Йосипівка 17.36 1 хв  17.37 1 г  26 хв 
Козова 17.46 1 хв  17.47 1 г  36 хв 
Слобода-Теофіпольська 17.51 1 хв  17.52 1 г  41 хв 
Садова 17.55 1 хв  17.56 1 г  45 хв 
Веснівка 18.04 1 хв  18.05 1 г  54 хв 
Ставки 18.13 1 хв  18.14 2 г  3 хв 
21 Км 18.22 1 хв  18.23 2 г  12 хв 
Денисів-Купчинці 18.25 1 хв  18.26 2 г  15 хв 
Ходачків-Великий 18.35 1 хв  18.36 2 г  25 хв 
Серединки 18.46 1 хв  18.47 2 г  36 хв 
Буцнів 18.57 1 хв  18.58 2 г  47 хв 
Березовиця-Острів 19.08 1 хв  19.09 2 г  58 хв 
Тернопіль-Пас. 19.26 3 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6254 Підвисоке — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031