У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6254 Підвисоке — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6254 сполученням Підвисоке - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Підвисоке о 16.10 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 19.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Награбіє, Рибники, Жовнівка, Криве, Козова, Садова, Ставки, Денисів-Купчинці, Серединки, Березовиця-Острів.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Підвисоке 16.10
Гутисько 16.22 1 хв  16.23 12 хв 
Награбіє 16.32 1 хв  16.33 22 хв 
Мечищів 16.41 1 хв  16.42 31 хв 
Рибники 16.52 1 хв  16.53 42 хв 
Потутори 17.02 1 хв  17.03 52 хв 
Жовнівка 17.08 1 хв  17.09 58 хв 
Літятин 17.17 1 хв  17.18 1 г  7 хв 
Криве 17.26 1 хв  17.27 1 г  16 хв 
Йосипівка 17.36 1 хв  17.37 1 г  26 хв 
Козова 17.46 1 хв  17.47 1 г  36 хв 
Слобода-Теофіпольська 17.51 1 хв  17.52 1 г  41 хв 
Садова 17.55 1 хв  17.56 1 г  45 хв 
Веснівка 18.04 1 хв  18.05 1 г  54 хв 
Ставки 18.13 1 хв  18.14 2 г  3 хв 
21 Км 18.22 1 хв  18.23 2 г  12 хв 
Денисів-Купчинці 18.25 1 хв  18.26 2 г  15 хв 
Ходачків-Великий 18.35 1 хв  18.36 2 г  25 хв 
Серединки 18.46 1 хв  18.47 2 г  36 хв 
Буцнів 18.57 1 хв  18.58 2 г  47 хв 
Березовиця-Острів 19.08 1 хв  19.09 2 г  58 хв 
Тернопіль-Пас. 19.26 3 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6254 Підвисоке — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930