У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рихтичі - Добрівляни
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рихтичі - Добрівляни:

Поточний розклад електричок Рихтичі - Добрівляни включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 29 хв зі станції Рихтичі і прибуває на станцію Добрівляни о 12 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6135 сполученням Стрий - Самбір, в цьому випадку поїздка займе 0 г 10 хв. Між станціями Рихтичі і Добрівляни цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рихтичі - Добрівляни, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рихтичі Добрівляни ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рихтичі - Добрівляни можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рихтичі та Добрівляни – 4.8 км. Ціна квитка на електричку Рихтичі Добрівляни складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6131 Стрий Самбір 06.34
Рихтичі
06.42
Добрівляни
8 хв Курсує щоденно - переглянути
6133* Стрий Самбір 12.29
Рихтичі
12.37
Добрівляни
8 хв Курсує щоденно - переглянути
6135 Стрий Самбір 18.57
Рихтичі
19.07
Добрівляни
10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рихтичі -Добрівляни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рихтичі — Добрівляни

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Добрівляни — Рихтичі