У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рихтичі - Кульчиці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рихтичі - Кульчиці:

Поточний розклад електричок Рихтичі - Кульчиці включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 57 хв зі станції Рихтичі і прибуває на станцію Кульчиці о 19 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6131 сполученням Стрий - Самбір, в цьому випадку поїздка займе 1 г 0 хв. Між станціями Рихтичі і Кульчиці цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Добрівляни(06.42), Дубляни-Самбірські-2(07.03), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рихтичі - Кульчиці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рихтичі Кульчиці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рихтичі - Кульчиці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рихтичі та Кульчиці – 27.2 км. Ціна квитка на електричку Рихтичі Кульчиці складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6131 Стрий Самбір 06.34
Рихтичі
07.34
Кульчиці
1 г Курсує щоденно - переглянути
6133* Стрий Самбір 12.29
Рихтичі
13.27
Кульчиці
58 хв Курсує щоденно - переглянути
6135 Стрий Самбір 18.57
Рихтичі
19.55
Кульчиці
58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рихтичі -Кульчиці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рихтичі — Кульчиці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кульчиці — Рихтичі