У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ржевуська - Погребище-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ржевуська - Погребище-1:

Поточний розклад електричок Ржевуська - Погребище-1 включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 42 хв зі станції Ржевуська і прибуває на станцію Погребище-1 о 11 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6296 сполученням Козятин-1 - Погребище-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 16 хв. Між станціями Ржевуська і Погребище-1 цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ржевуська - Погребище-1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ржевуська Погребище-1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ржевуська - Погребище-1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ржевуська та Погребище-1 – 6.0 км. Ціна квитка на електричку Ржевуська Погребище-1 складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6292-6293 Козятин Жашків 11.42
Ржевуська
11.56
Погребище-1
14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6292 Козятин Погребище-1 11.42
Ржевуська
11.56
Погребище-1
14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6296 Козятин Погребище-1 22.55
Ржевуська
23.11
Погребище-1
16 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ржевуська -Погребище-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ржевуська — Погребище-1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Погребище-1 — Ржевуська