У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Садова - 21 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Садова - 21 Км:

Поточний розклад електричок Садова - 21 Км включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 56 хв зі станції Садова і прибуває на станцію 21 Км о 18 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6254 сполученням Підвисоке - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 26 хв. Між станціями Садова і 21 Км цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Садова - 21 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Садова 21 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Садова - 21 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Садова та 21 Км – 5.9 км. Ціна квитка на електричку Садова 21 Км складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6254 Ходорів Тернопіль 17.56
Садова
18.22
21 Км
26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6254 Підвисоке Тернопіль 17.56
Садова
18.22
21 Км
26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Садова -21 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Садова — 21 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 21 Км — Садова