У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

21 Км,Тернопільська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 21 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 21 Км містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 21 Км з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 12 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти Ставки, Денисів-Купчинці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 21 Км відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тернопіль-Пас. - Ходорів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 21 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6252 Ходорів Тернопіль 06.25 1 хв  06.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6253 Тернопіль Ходорів 22.11 1 хв  22.12 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 21 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 21 Км,Тернопільська обл.