У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Садова - Будки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Садова - Будки:

Поточний розклад електричок Садова - Будки включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 21 хв зі станції Садова і прибуває на станцію Будки о 17 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6325 сполученням Жмеринка-Пас. - Рахни, в цьому випадку поїздка займе 0 г 14 хв. Між станціями Садова і Будки цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Садова - Будки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Садова Будки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Садова - Будки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Садова та Будки – 9.4 км. Ціна квитка на електричку Садова Будки складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6321 Жмеринка Вапнярка 10.16
Садова
10.30
Будки
14 хв Курсує щоденно - переглянути
6325 Жмеринка Рахни 17.21
Садова
17.35
Будки
14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Садова -Будки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Садова — Будки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Будки — Садова