У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Садова - Краснівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Садова - Краснівка:

Поточний розклад електричок Садова - Краснівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 21 хв зі станції Садова і прибуває на станцію Краснівка о 17 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6325 сполученням Жмеринка-Пас. - Рахни, в цьому випадку поїздка займе 0 г 35 хв. Між станціями Садова і Краснівка цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Жуківці(17.24), Будки(17.35), Ярошенка(17.46), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Садова - Краснівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Садова Краснівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Садова - Краснівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Садова та Краснівка – 25.6 км. Ціна квитка на електричку Садова Краснівка складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6321 Жмеринка Вапнярка 10.16
Садова
10.51
Краснівка
35 хв Курсує щоденно - переглянути
6323 Жмеринка Вапнярка 12.06
Садова
12.41
Краснівка
35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6325 Жмеринка Рахни 17.21
Садова
17.56
Краснівка
35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Садова -Краснівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Садова — Краснівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Краснівка — Садова