У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Садова - Шпиків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Садова - Шпиків:

Поточний розклад електричок Садова - Шпиків включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 16 хв зі станції Садова і прибуває на станцію Шпиків о 11 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6321 сполученням Жмеринка-Пас. - Вапнярка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 55 хв. Між станціями Садова і Шпиків цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Жуківці(10.19), Митланівка(10.34), Бушинка(10.59), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Садова - Шпиків, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Садова Шпиків ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Садова - Шпиків можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Садова та Шпиків – 47.3 км. Ціна квитка на електричку Садова Шпиків складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6321 Жмеринка Вапнярка 10.16
Садова
11.11
Шпиків
55 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Садова -Шпиків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Садова — Шпиків

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Шпиків — Садова