У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Садовий - Роставиця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Садовий - Роставиця:

Поточний розклад електричок Садовий - Роставиця включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 28 хв зі станції Садовий і прибуває на станцію Роставиця о 21 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6296 сполученням Козятин-1 - Погребище-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 8 хв. Між станціями Садовий і Роставиця цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Садовий - Роставиця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Садовий Роставиця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Садовий - Роставиця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Садовий та Роставиця – 5.0 км. Ціна квитка на електричку Садовий Роставиця складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6292 Козятин Погребище-1 10.22
Садовий
10.30
Роставиця
8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6292-6293 Козятин Жашків 10.22
Садовий
10.30
Роставиця
8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6296 Козятин Погребище-1 21.28
Садовий
21.36
Роставиця
8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Садовий -Роставиця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Садовий — Роставиця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Роставиця — Садовий