У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Садовий - Розкопане
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Садовий - Розкопане:

Поточний розклад електричок Садовий - Розкопане включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 22 хв зі станції Садовий і прибуває на станцію Розкопане о 12 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6292-6293 сполученням Козятин-1 - Жашків, в цьому випадку поїздка займе 1 г 55 хв. Між станціями Садовий і Розкопане цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Роставиця(10.30), Староустенці(11.21), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Садовий - Розкопане, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Садовий Розкопане ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Садовий - Розкопане можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Садовий та Розкопане – 56.5 км. Ціна квитка на електричку Садовий Розкопане складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6292-6293 Козятин Жашків 10.22
Садовий
12.17
Розкопане
1 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Садовий -Розкопане можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Садовий — Розкопане

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Розкопане — Садовий