У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сагайдак - Гребінка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сагайдак - Гребінка:

Поточний розклад електричок Сагайдак - Гребінка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 03 хв зі станції Сагайдак і прибуває на станцію Гребінка о 18 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6721-6363 сполученням Полтава-Південна - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 3 г 51 хв. Між станціями Сагайдак і Гребінка цей електропоїзд проїжджає 23 зупинок. Серед них Федунка(09.23), Кибинці(10.36), Лубни(12.11), Бесідівщина(12.57), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сагайдак - Гребінка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сагайдак Гребінка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сагайдак - Гребінка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сагайдак та Гребінка – 82.4 км. Ціна квитка на електричку Сагайдак Гребінка складає 29.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6721-6363 Полтава Гребінка 09.17
Сагайдак
13.08
Гребінка
3 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути
7011 Полтава Гребінка 16.03
Сагайдак
18.56
Гребінка
2 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути
6727-6369 Полтава Гребінка 21.48
Сагайдак
00.49
Гребінка
3 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сагайдак -Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сагайдак — Гребінка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гребінка — Сагайдак