У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сагайдак - Панасівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сагайдак - Панасівка:

Поточний розклад електричок Сагайдак - Панасівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 07 хв зі станції Сагайдак і прибуває на станцію Панасівка о 09 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6362-6722- сполученням Гребінка - Огульці, в цьому випадку поїздка займе 4 г 51 хв. Між станціями Сагайдак і Панасівка цей електропоїзд проїжджає 33 зупинок. Серед них Братешки(05.15), Яківці(06.26), Лісові Поляни(08.39), Іскрівка(09.42), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сагайдак - Панасівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сагайдак Панасівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сагайдак - Панасівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сагайдак та Панасівка – 130.4 км. Ціна квитка на електричку Сагайдак Панасівка складає 39.50 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6362-6722- Гребінка Огульці 05.07
Сагайдак
09.58
Панасівка
4 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сагайдак -Панасівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .