У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сахкамінь - Балин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сахкамінь - Балин:

Поточний розклад електричок Сахкамінь - Балин включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 48 хв зі станції Сахкамінь і прибуває на станцію Балин о 14 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6384 сполученням Ларга - Гречани, в цьому випадку поїздка займе 0 г 11 хв. Між станціями Сахкамінь і Балин цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сахкамінь - Балин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сахкамінь Балин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сахкамінь - Балин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сахкамінь та Балин – 6.1 км. Ціна квитка на електричку Сахкамінь Балин складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6382 Ларга Хмельницький 07.41
Сахкамінь
07.52
Балин
11 хв Курсує щоденно - переглянути
6384 Ларга Гречани 14.48
Сахкамінь
14.59
Балин
11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сахкамінь -Балин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сахкамінь — Балин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Балин — Сахкамінь