У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сахкамінь - Буйволовецький
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сахкамінь - Буйволовецький:

Поточний розклад електричок Сахкамінь - Буйволовецький включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 48 хв зі станції Сахкамінь і прибуває на станцію Буйволовецький о 16 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6382 сполученням Ларга - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 1 г 32 хв. Між станціями Сахкамінь і Буйволовецький цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Балин(07.52), Ярмолинці(08.49), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сахкамінь - Буйволовецький, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сахкамінь Буйволовецький ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сахкамінь - Буйволовецький можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сахкамінь та Буйволовецький – 60.5 км. Ціна квитка на електричку Сахкамінь Буйволовецький складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6382 Ларга Хмельницький 07.41
Сахкамінь
09.13
Буйволовецький
1 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути
6384 Ларга Гречани 14.48
Сахкамінь
16.17
Буйволовецький
1 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сахкамінь -Буйволовецький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сахкамінь — Буйволовецький

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Буйволовецький — Сахкамінь