У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сахкамінь - Гречани
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сахкамінь - Гречани:

Поточний розклад електричок Сахкамінь - Гречани включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 48 хв зі станції Сахкамінь і прибуває на станцію Гречани о 16 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6382 сполученням Ларга - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 2 г 17 хв. Між станціями Сахкамінь і Гречани цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Балин(07.52), Ярмолинці(08.49), Скібневе(09.21), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сахкамінь - Гречани, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сахкамінь Гречани ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сахкамінь - Гречани можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сахкамінь та Гречани – 84.9 км. Ціна квитка на електричку Сахкамінь Гречани складає 32.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6382 Ларга Хмельницький 07.41
Сахкамінь
09.58
Гречани
2 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6384 Ларга Гречани 14.48
Сахкамінь
16.56
Гречани
2 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сахкамінь -Гречани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сахкамінь — Гречани

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гречани — Сахкамінь