У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сахкамінь - Нестерівці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сахкамінь - Нестерівці:

Поточний розклад електричок Сахкамінь - Нестерівці включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 48 хв зі станції Сахкамінь і прибуває на станцію Нестерівці о 15 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6382 сполученням Ларга - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 0 г 33 хв. Між станціями Сахкамінь і Нестерівці цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сахкамінь - Нестерівці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сахкамінь Нестерівці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сахкамінь - Нестерівці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сахкамінь та Нестерівці – 17.4 км. Ціна квитка на електричку Сахкамінь Нестерівці складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6382 Ларга Хмельницький 07.41
Сахкамінь
08.14
Нестерівці
33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6384 Ларга Гречани 14.48
Сахкамінь
15.16
Нестерівці
28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сахкамінь -Нестерівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сахкамінь — Нестерівці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нестерівці — Сахкамінь