У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сахкамінь - Речовий ринок
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сахкамінь - Речовий ринок:

Поточний розклад електричок Сахкамінь - Речовий ринок включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 41 хв зі станції Сахкамінь і прибуває на станцію Речовий ринок о 10 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6382 сполученням Ларга - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 2 г 44 хв. Між станціями Сахкамінь і Речовий ринок цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Балин(07.52), Ярмолинці(08.49), Скібневе(09.21), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сахкамінь - Речовий ринок, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сахкамінь Речовий ринок ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сахкамінь - Речовий ринок можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сахкамінь та Речовий ринок – 88.3 км. Ціна квитка на електричку Сахкамінь Речовий ринок складає 32.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6382 Ларга Хмельницький 07.41
Сахкамінь
10.25
Речовий ринок
2 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сахкамінь -Речовий ринок можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сахкамінь — Речовий ринок

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Речовий ринок — Сахкамінь