У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Речовий ринок
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Речовий ринок:

Актуальний розклад електричок по станції Речовий ринок містить всього 18 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Речовий ринок з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Хмельницький, Гречани, Жмеринка-Пас., Кам'янець-Подільський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 48 хв до пункту призначення Гречани. Найближчі станції та зупинні пункти Гречани, Кам'янецький Переїзд. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Речовий ринок відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гречани - Жмеринка-Пас., Гречани - Київ-Пас., Хмельницький - Кам'янець-Подільський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Речовий ринок відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Речовий ринок можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Речовий ринок