У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самарівка - Олександрівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Самарівка - Олександрівка:

Поточний розклад електричок Самарівка - Олександрівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 36 хв зі станції Самарівка і прибуває на станцію Олександрівка о 18 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6171 сполученням Красноград - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 0 г 3 хв. Між станціями Самарівка і Олександрівка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Самарівка - Олександрівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Самарівка Олександрівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Самарівка - Олександрівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Самарівка та Олександрівка – 2.0 км. Ціна квитка на електричку Самарівка Олександрівка складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6171 Красноград Дніпро 06.40
Самарівка
06.43
Олександрівка
3 хв Курсує щоденно - переглянути
6173* Красноград Дніпро 18.36
Самарівка
18.38
Олександрівка
2 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Самарівка -Олександрівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Самарівка — Олександрівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Олександрівка — Самарівка