У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самчинці - Вінниця(всі вокзали)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Самчинці - Вінниця(всі вокзали):

Поточний розклад електричок Самчинці - Вінниця(всі вокзали) включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 08 хв зі станції Самчинці і прибуває на станцію Вінниця(всі вокзали) о 06 г 10 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6632 сполученням Гайворон - Вінниця, в цьому випадку поїздка займе 2 г 2 хв. Між станціями Самчинці і Вінниця(всі вокзали) цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них 68 Км(04.16), Витівці(05.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Самчинці - Вінниця(всі вокзали), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Самчинці Вінниця(всі вокзали) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Самчинці - Вінниця(всі вокзали) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Самчинці та Вінниця(всі вокзали) – 72.0 км. Ціна квитка на електричку Самчинці Вінниця(всі вокзали) складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6632 Гайворон Вінниця 04.08
Самчинці
06.10
Вінниця
2 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Самчинці -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Самчинці — Вінниця(всі вокзали)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вінниця(всі вокзали) — Самчинці