У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самійлівка - Діївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Самійлівка - Діївка:

Поточний розклад електричок Самійлівка - Діївка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 47 хв зі станції Самійлівка і прибуває на станцію Діївка о 18 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 7008-7007 сполученням Краматорськ - Верхівцеве, в цьому випадку поїздка займе 3 г 2 хв. Між станціями Самійлівка і Діївка цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Варварівка(16.05), Новомосковськ-Дніпровський(17.27), Нижньодніпровськ(18.14), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Самійлівка - Діївка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Самійлівка Діївка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Самійлівка - Діївка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Самійлівка та Діївка – 124.6 км. Ціна квитка на електричку Самійлівка Діївка складає 53.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7008-7007* Краматорськ Верхівцеве 15.47
Самійлівка
18.49
Діївка
3 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Самійлівка -Діївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Самійлівка — Діївка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Діївка — Самійлівка