У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самійлівка - Кам'янське-Пасажирське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Самійлівка - Кам'янське-Пасажирське:

Поточний розклад електричок Самійлівка - Кам'янське-Пасажирське включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 47 хв зі станції Самійлівка і прибуває на станцію Кам'янське-Пасажирське о 19 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 7008-7007 сполученням Краматорськ - Верхівцеве, в цьому випадку поїздка займе 3 г 35 хв. Між станціями Самійлівка і Кам'янське-Пасажирське цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Варварівка(16.05), Новомосковськ-Дніпровський(17.27), Нижньодніпровськ(18.14), 165 Км(19.07), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Самійлівка - Кам'янське-Пасажирське, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Самійлівка Кам'янське-Пасажирське ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Самійлівка - Кам'янське-Пасажирське можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Самійлівка та Кам'янське-Пасажирське – 149.3 км. Ціна квитка на електричку Самійлівка Кам'янське-Пасажирське складає 60.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7008-7007* Краматорськ Верхівцеве 15.47
Самійлівка
19.22
Кам'янське-Пасажирське
3 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Самійлівка -Кам'янське-Пасажирське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Самійлівка — Кам'янське-Пасажирське

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кам'янське-Пасажирське — Самійлівка