У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самійлівка - Нижньодніпровськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Самійлівка - Нижньодніпровськ:

Поточний розклад електричок Самійлівка - Нижньодніпровськ включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 47 хв зі станції Самійлівка і прибуває на станцію Нижньодніпровськ о 18 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6277 сполученням Лозова - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 3 г 13 хв. Між станціями Самійлівка і Нижньодніпровськ цей електропоїзд проїжджає 25 зупинок. Серед них Жемчужне(06.39), 988 Км(07.08), 1025 Км(07.51), 212 Км(09.12), 196 Км(09.39), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Самійлівка - Нижньодніпровськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Самійлівка Нижньодніпровськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Самійлівка - Нижньодніпровськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Самійлівка та Нижньодніпровськ – 112.5 км. Ціна квитка на електричку Самійлівка Нижньодніпровськ складає 50.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6277 Лозова Дніпро 06.30
Самійлівка
09.43
Нижньодніпровськ
3 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути
7008-7007* Краматорськ Верхівцеве 15.47
Самійлівка
18.14
Нижньодніпровськ
2 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Самійлівка -Нижньодніпровськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Самійлівка — Нижньодніпровськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нижньодніпровськ — Самійлівка