У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сарни - Нові Білокоровичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сарни - Нові Білокоровичі:

Поточний розклад електричок Сарни - Нові Білокоровичі включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 00 хв зі станції Сарни і прибуває на станцію Нові Білокоровичі о 16 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6482 сполученням Сарни - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 2 г 36 хв. Між станціями Сарни і Нові Білокоровичі цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Страшів(14.19), Остки(15.24), Рудня-Радовельська(16.16), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сарни - Нові Білокоровичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сарни Нові Білокоровичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сарни - Нові Білокоровичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сарни та Нові Білокоровичі – 278.9 км. Ціна квитка на електричку Сарни Нові Білокоровичі складає 0.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6482 Сарни Коростень 14.00
Сарни
16.36
Нові Білокоровичі
2 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сарни -Нові Білокоровичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сарни — Нові Білокоровичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нові Білокоровичі — Сарни