У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Нові Білокоровичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нові Білокоровичі:

Актуальний розклад електричок по станції Нові Білокоровичі містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Нові Білокоровичі з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Олевськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 44 хв до пункту призначення Олевськ. Найближчі станції та зупинні пункти Діброва-Олевська, Білокоровичі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Нові Білокоровичі відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Олевськ - Коростень, Коростень - Олевськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нові Білокоровичі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6480 Олевськ Коростень 05.33 1 хв  05.34 Курсує щоденно - переглянути
6481 Коростень Олевськ 10.57 1 хв  10.58 Курсує щоденно - переглянути
6482 Олевськ Коростень 16.11 1 хв  16.12 Курсує щоденно - переглянути
6483 Коростень Олевськ 21.43 1 хв  21.44 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Нові Білокоровичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Нові Білокоровичі