У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сарни - Шпанів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сарни - Шпанів:

Поточний розклад електричок Сарни - Шпанів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 45 хв зі станції Сарни і прибуває на станцію Шпанів о 07 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6341-6342 сполученням Сарни - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 18 хв. Між станціями Сарни і Шпанів цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них 84 Км(04.52), Малинськ(05.26), Рокитне(39 Км)(05.57), Любомирськ(06.29), Решуцьк(06.54), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сарни - Шпанів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сарни Шпанів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сарни - Шпанів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6341-6342 Сарни Здолбунів 04.45
Сарни
07.03
Шпанів
2 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сарни -Шпанів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сарни — Шпанів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Шпанів — Сарни