У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шпанів - Сарни
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Шпанів - Сарни:

Поточний розклад електричок Шпанів - Сарни включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 46 хв зі станції Шпанів і прибуває на станцію Сарни о 20 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6335-6336 сполученням Здолбунів-Пас. - Сарни, в цьому випадку поїздка займе 2 г 14 хв. Між станціями Шпанів і Сарни цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Решуцьк(17.55), Любомирськ(18.20), Рокитне(39 Км)(18.49), Малинськ(19.20), 84 Км(19.53), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Шпанів - Сарни, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Шпанів Сарни ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Шпанів - Сарни можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6335-6336 Здолбунів Сарни 17.46
Шпанів
20.00
Сарни
2 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Шпанів -Сарни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Шпанів — Сарни

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сарни — Шпанів