У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сажки - Ставки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сажки - Ставки:

Поточний розклад електричок Сажки - Ставки включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 30 хв зі станції Сажки і прибуває на станцію Ставки о 23 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6631 сполученням Вінниця - Гайворон, в цьому випадку поїздка займе 3 г 41 хв. Між станціями Сажки і Ставки цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Кароліна(19.40), Ситківці(20.35), Антонівка(22.06), Джулинка(22.56), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сажки - Ставки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сажки Ставки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сажки - Ставки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сажки та Ставки – 130.0 км. Ціна квитка на електричку Сажки Ставки складає 45.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6631 Вінниця Гайворон 19.30
Сажки
23.11
Ставки
3 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сажки -Ставки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сажки — Ставки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ставки — Сажки