У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семенів Яр - Кириківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семенів Яр - Кириківка:

Поточний розклад електричок Семенів Яр - Кириківка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 11 хв зі станції Семенів Яр і прибуває на станцію Кириківка о 17 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6261 сполученням Люботин - Боромля, в цьому випадку поїздка займе 0 г 53 хв. Між станціями Семенів Яр і Кириківка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Богодухів(16.18), Яблучне(16.56), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семенів Яр - Кириківка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семенів Яр Кириківка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семенів Яр - Кириківка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6261 Люботин Боромля 16.11
Семенів Яр
17.04
Кириківка
53 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семенів Яр -Кириківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Семенів Яр — Кириківка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кириківка — Семенів Яр