У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семенів Яр
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Семенів Яр:

Актуальний розклад електричок по станції Семенів Яр містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Семенів Яр з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Суми, Мерчик, Смородине. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 48 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти Богодухів, Гавриші. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Семенів Яр відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Смородине - Харків-Пас., Люботин - Суми. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Семенів Яр відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6266 Смородине Харків 05.00 1 хв  05.01 Курсує щоденно - переглянути
6267 Люботин Суми 10.42 1 хв  10.43 Курсує щоденно - переглянути
6268 Суми Мерчик 17.15 1 хв  17.16 Курсує щоденно - переглянути
6265 Мерчик Смородине 19.47 1 хв  19.48 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Семенів Яр можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Семенів Яр