У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семенів Яр
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Семенів Яр:

Актуальний розклад електричок по станції Семенів Яр містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Семенів Яр з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Люботин, Суми, Мерчик, Смородине. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 01 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти Богодухів, Гавриші. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Семенів Яр відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Смородине - Люботин, Смородине - Харків-Пас., Люботин - Суми. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Семенів Яр відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6266 Смородине Харків 04.59 1 хв  05.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6266 Смородине Люботин 04.59 1 хв  05.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6267 Люботин Суми 10.48 1 хв  10.49 Курсує щоденно - переглянути
6268 Суми Мерчик 17.32 1 хв  17.33 Курсує щоденно - переглянути
6265 Мерчик Смородине 20.00 1 хв  20.01 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Семенів Яр можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Семенів Яр