У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семенки - 68 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семенки - 68 Км:

Поточний розклад електричок Семенки - 68 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 58 хв зі станції Семенки і прибуває на станцію 68 Км о 04 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6632 сполученням Гайворон - Вінниця, в цьому випадку поїздка займе 0 г 18 хв. Між станціями Семенки і 68 Км цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семенки - 68 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семенки 68 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семенки - 68 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Семенки та 68 Км – 15.0 км. Ціна квитка на електричку Семенки 68 Км складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6632 Гайворон Вінниця 03.58
Семенки
04.16
68 Км
18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семенки -68 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Семенки — 68 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 68 Км — Семенки