У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семенки - Фердинандівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семенки - Фердинандівка:

Поточний розклад електричок Семенки - Фердинандівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 58 хв зі станції Семенки і прибуває на станцію Фердинандівка о 05 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6632 сполученням Гайворон - Вінниця, в цьому випадку поїздка займе 1 г 17 хв. Між станціями Семенки і Фердинандівка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Самчинці(04.07), Немирів(04.53), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семенки - Фердинандівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семенки Фердинандівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семенки - Фердинандівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Семенки та Фердинандівка – 48.0 км. Ціна квитка на електричку Семенки Фердинандівка складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6632 Гайворон Вінниця 03.58
Семенки
05.15
Фердинандівка
1 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семенки -Фердинандівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Семенки — Фердинандівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Фердинандівка — Семенки