У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семенки - Самчинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семенки - Самчинці:

Поточний розклад електричок Семенки - Самчинці включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 58 хв зі станції Семенки і прибуває на станцію Самчинці о 04 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6632 сполученням Гайворон - Вінниця, в цьому випадку поїздка займе 0 г 9 хв. Між станціями Семенки і Самчинці цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семенки - Самчинці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семенки Самчинці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семенки - Самчинці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Семенки та Самчинці – 11.0 км. Ціна квитка на електричку Семенки Самчинці складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6632 Гайворон Вінниця 03.58
Семенки
04.07
Самчинці
9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семенки -Самчинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Семенки — Самчинці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Самчинці — Семенки