У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сестринівка - Чорнорудка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сестринівка - Чорнорудка:

Поточний розклад електричок Сестринівка - Чорнорудка включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 15 хв зі станції Сестринівка і прибуває на станцію Чорнорудка о 04 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6216 сполученням Козятин-1 - Фастів-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 15 хв. Між станціями Сестринівка і Чорнорудка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сестринівка - Чорнорудка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сестринівка Чорнорудка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сестринівка - Чорнорудка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сестринівка та Чорнорудка – 14.3 км. Ціна квитка на електричку Сестринівка Чорнорудка складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сестринівка -Чорнорудка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сестринівка — Чорнорудка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чорнорудка — Сестринівка