У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сестринівка - Саверці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сестринівка - Саверці:

Поточний розклад електричок Сестринівка - Саверці включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 05 хв зі станції Сестринівка і прибуває на станцію Саверці о 22 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6202-6006 сполученням Козятин-1 - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 12 хв. Між станціями Сестринівка і Саверці цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сестринівка - Саверці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сестринівка Саверці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сестринівка - Саверці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сестринівка та Саверці – 54.9 км. Ціна квитка на електричку Сестринівка Саверці складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сестринівка -Саверці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сестринівка — Саверці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Саверці — Сестринівка