У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шпанів - Квасилів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Шпанів - Квасилів:

Поточний розклад електричок Шпанів - Квасилів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 55 хв зі станції Шпанів і прибуває на станцію Квасилів о 07 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6341-6342 сполученням Сарни - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 31 хв. Між станціями Шпанів і Квасилів цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Шпанів - Квасилів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Шпанів Квасилів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Шпанів - Квасилів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6341-6342 Сарни Здолбунів 06.55
Шпанів
07.26
Квасилів
31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Шпанів -Квасилів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Шпанів — Квасилів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Квасилів — Шпанів